FAQ - Часті питання - Частые вопросы

Чи можна опублікувати тільки тези доповіді?

Ні. Подача тез доповіді - це тільки проміжний етап відбору учасників конференції. Тим, хто його пройшов успішно, надається право розмістити на сайті повний текст доповіді. Програмний комітет його оцінює і приймає остаточне рішення про включення доповіді в програму конференції або її відхилення. Якщо повний текст доповіді не був у визначений термін розміщений на сайті взагалі, то така доповідь відхиляється і її тези в збірнику не публікуються. Отже, Ви маєте змогу зробити у нас або дві публікації (тези доповіді - в паперовому, а повний текст - в електронному вигляді), або жодної.

Яким є організаційний внесок учасника конференції?

Ніяким! Участь у конференції є безкоштовною.

Де можна купити тези доповідей?

Ніде. Учасникам конференції вони надаються безкоштовно, а слухачі можуть лише завантажити з сайту їх електронну версію.

Як можна взяти участь в роботі конференції у якості слухача?

Ми запрошуємо на конференцію усіх, хто цікавиться її тематикою. Вхід в університет і в аудиторії, де проходить конференція, вільний. На відміну від учасників, слухачам не потрібно ніде реєструватися. Також ви маєте змогу взяти дистанційну участь в роботі конференції. Для цього треба зареєструватися на сайті і задати ваші питання будь-якому доповідачу через форуми, розміщені після його доповіді.Можно ли опубликовать только тезисы доклада?

Нет. Подача тезисов доклада - это только промежуточный этап отбора участников конференции. Тем, кто его прошел успешно, предоставляется возможность разместить на сайте полный текст доклада. Программный комитет его оценивает и принимает окончательное решение о включении доклада в программу конференции, либо его отклонении. Если полный текст доклада в установленные сроки вообще не был размещен на сайте конференции, то такой доклад отклоняется и его тезисы в сборнике не публикуются. Таким образом, Вы имеете возможность сделать у нас либо две публикации (тезисы доклада - в бумажном, а полный текст - в электронном виде), либо ни одной.

Какой организационный взнос участника конференции?

Никакого! Участие в конференции - бесплатное.

Где можно приобрести тезисы доклада?

Нигде. Участники их получают бесплатно, а слушатели могут только скачать с сайта их электронную версию.

Как можно принять участие в работе конференции в качестве слушателя?

Мы приглашаем на конференцию всех, кто интересуется ее тематикой. Вход в университет и в аудитории, где будет проходить конференция, свободный. В отличие от участников, слушателям нигде регистрироваться не надо. Вы также имеете возможность принять дистанционное участие в работе конференции. Для этого нужно зарегистрироваться на сайте и задать ваши вопросы любому докладчику через форум, размещенный после его доклада.

Остання зміна: понеділок, 24 квітень 2017, 10:34